KONST / Litografier / Färglitografi 14598064
nr 1459 8064
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 123/150, figurer. Färglitografi, bildmått: 20x30cm, yttermått inklusive ram: 34x43cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:54:48
31/3 14:13:06